Made by Kazeto, designed by Markéta Martišková

Made by Kazeto, designed by Markéta Martišková

6.9.2017

Několik kloboukovek a zcela volnou ruku od nás dostala návrhářka českého původu, která však již několik let působí v zahraničí, Markéta Martišková.

 

Markéta má momentálně svůj ateliér STOP IS START v belgickém městě Antverpy. Účastní se však přehlídek a soutěží po celém světě. Naposledy zazářila na přehlídce v Miláně, kde získala ocenění za nejexperimentálnější kolekci. Ze starších úspěchů musíme připomemout 1. místo na Lineapelle, Bologna, Italy, stejně jako 1. místo na Prague Fashion Weekend, opakovaná účast na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend aj.

 

Ve své práci se soustředí hlavně na recyklaci, a to je téma, které je společné s filozofií i naší společnosti. Spojení našich produktů, které jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu (lepenky), a Markéty není tedy žádná náhoda.  

 

A co říkáte na výsledek? Kloboukovky se objeví v Praze při vernisáži a křestu knížky Because of fashion. Další varianty pak budou představeny na unikátní fashion show We´re next již 14. září. 

 

 Zpět na všechny aktuality
 

© 2015 - 2024 KAZETO, společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.), Husova 19, 750 02 Přerov, Česká republika - Všechna práva vyhrazena