faq
 

Barvu si může zákazník určit sám. Připravujeme barvy dle barevnice Pantone, je potřeba nahlásit číslo požadovaného odstínu. V případě, že požadovaný odstín nemáme, nabídneme nejbližší odstín požadované barvy, který máme k dispozici.

Lze samozřejmě odebírat jak standardní výrobky v nabídce, tak i připravit výrobek na zakázku. V tomto případě musí zákazník sdělit typ výrobku, přesné rozměry, tvar, barvu, provedení, popř. použití. V případě nestandardního výrobku je nutné zaslat obrázek, náčrt nebo fotku.

Ano, je potřeba zaslat přesnou specifikaci (popis, obrázek, fotku) pro připravení cenové nabídky a stanovení minimálního množství.

Obecně ano. Pouze v některých případech není technologicky možné rozměr upravit (např. u skládaných krabic z důvodu skládání), popř. požadovaný rozměr přesahuje vyráběný formát lepenky.

Některé výrobky nabízíme ve skládané verzi – např.na šroubky nebo patenty, kdy si zákazník výrobek sestaví sám. Bohužel ne všechny výrobky je technologicky možné připravit ve skládané verzi. U sad výrobků také nabízíme tzv.sesadování (například u dětských kufrů nebo krabic) – menší velikosti jsou postupně umístěny do větších (tzv.matrjoška).

Všechny nabízené výrobky je možné objednat samostatně. Je také možné měnit množství výrobků v sadě.

Lepenka – recyklovaný papír
Kování – nikl
Textil (taháčky, nitě apod.) – bavlna, len
Dřevo (latě, rámy na nýtované kufry)

Barvu si může zákazník určit sám. Připravujeme barvy dle barevnice Pantone, je potřeba nahlásit číslo požadovaného odstínu. V případě, že požadovaný odstín nemáme, nabídneme nejbližší odstín požadované barvy, který máme k dispozici.

Standardní dodací lhůta je přibližně 2-4 týdnů, v případě přeplněné kapacity (sezóna červenec-prosinec) se může prodloužit na 5-6 týdnů. Při každé objednávce je potvrzena aktuální nejbližší dodací lhůta.

Pro standardní výrobky Kazeto (výrobky nabízené v katalogu či na webu) je minimální množství 50 ks od artiklu. V případě výroby na zakázku (nestandardní artikly) je množství následující:

  • jednobarevné výrobky (jednostranně lakované barvou) – 50 ks od artiklu
  • vícebarevné výrobky či sítotisk – 300 ks od artiklu
  • laminovací papír, polep – 100 ks od artiklu

Cena je standardně nabízena v CZK a je bez balení na paletu, bez dopravy a bez DPH (21%).

Standardní dodací podmínka je EXW Přerov. Pracovník Kazeta však může zajistit přepravu pro zákazníka, která bude následně fakturována se zbožím.

Balení výrobku do smršťovací fólie je standardně započítáno v ceně. Pro stanovení ceny expediční balicí jednotky je potřeba upřesnit požadavek na přepravu výrobku – karton (počet ks výrobku v kartonu, max. rozměr kartonu), paleta (počet ks výrobku resp. kartonů na paletě, max.rozměry palety) apod. Pokud zákazník nepožaduje speciální balení, nabídneme mu standardní balení dle našich možností a zkušeností.

Můžeme připravit značení dle požadavku zákazníka – samolepicí štítek na výrobek, signo na karton či paletu – mohou obsahovat čárový kód, číslo artiklu, text či jiné symboly (např. symbol recyklace apod.). Výrobky lze také opatřit visačkami. Pro stanovení nákladů je nutno uvést přesnou specifikaci značení.

Pokud jste schopni dodržet výše uvedené minimální množství při jednom odběru, tak napřímo. Pokud ne, je potřeba kontaktovat některý velkoobchod, který odebírá výrobky Kazeto.

V případě splnění podmínky minimálního množství prosím kontaktujte obchodní oddělení mailem na kazeto@kazeto.cz, Váš požadavek bude předán odpovědnému pracovníkovi, který s Vámi probere možnosti spolupráce.

V podnikových prodejnách v Přerově (Bratrská 1039/9) nebo v maloobchodních prodejnách, které distribuují naše výrobky.

Při splnění podmínky minimálního odběru nás prosím kontaktujte a domluvíme možnou formu spolupráce.

V podnikových prodejnách v Přerově, v hračkářstvích, kožených galanteriích, obchodech s obuví apod. Velkoobchody, které odebírají a distribuují naše zboží, jsou rozmístěny po celé ČR.

Pokud máte zájem dodávat materiál pro naše výrobky, zašlete svoji nabídku na jaroslav.duraj@kazeto.cz.© 2015 - 2024 KAZETO, společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.), Husova 19, 750 02 Přerov, Česká republika - Všechna práva vyhrazena